Charles Sjöholm färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", mapp, 6 st blad, signerade och numrerade 269/295, färglitografier, bladmått ca 55x66 cm

Gulnade

267710

2014-10-08