Anders Zorn etsning
2014-10-08
267718
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12, ur Ord & Bild - häftet medföljer, Litteratur: ZG 211
Etsningen gulnad längs vänstra ytterkanten samt baksidan, häftet ej komplett