Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12, ur Ord & Bild - häftet medföljer, Litteratur: ZG 211

Etsningen gulnad längs vänstra ytterkanten samt baksidan, häftet ej komplett

267718

2014-10-08