Fanny Hjelm akvareller i minatyrer
2014-10-08
267741
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJELM, Fanny (1858-1944): 6 st akvarell miniatyrer, varav 4 signerade Fanny Hjelm, varierande format, ramens mått, 28,5x36 cm