Ask med lock korg skål rotarbete

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASK, med lock, KORG, SKÅL, rotarbete, 17/1800-tal, höjd 5-13 cm

Bruksslitage

267753

2014-10-03