Dolk Indopersisk

Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk
Dolk Indopersisk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOLK, Indo-persisk, böjd klinga, fäste i mässing och grönbrun sten, balja i genombruten metall, längd 37 cm

Slitage, fästet med lagningar.

267761

2014-10-02