Benno Arzt Viva la diva

Benno Arzt Viva la diva
Benno Arzt Viva la diva
Benno Arzt Viva la diva
Benno Arzt Viva la diva
Benno Arzt Viva la diva
Benno Arzt Viva la diva

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Viva la Diva", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, 120x100 cm

267792

2014-10-10