Robert Rauschenberg signerad färgoffset

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd filtpenna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, bladstorlek 43 x 30 cm, oramad

267812

2014-10-09