Robert Rauschenberg signerad färgoffset
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd filtpenna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, bladstorlek 43 x 30 cm, oramad
267812
2014-10-09