Giovanetti oljemålning

Giovanetti oljemålning
Giovanetti oljemålning
Giovanetti oljemålning
Giovanetti oljemålning
Giovanetti oljemålning
Giovanetti oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIOVANETTI, Giordano (1906-1973): Clowner, signerad, olja på duk, 75x33 cm

267831

2014-10-03