Serveringsvagn mässing
Vollendet
2014-10-03
267854
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, genombrutna sarger, övre planet i form av löstagbar bricka, skivor i rökfärgat glas, höjd 73, 80x44 cm
Slitage, repor