Väggspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, fastettslipat spegelglas, ca 148x88 cm

267860

2014-10-03