Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDHBERG, Per (1786-1868): Insjölandskap med segelbåt, signerad och daterad 1854, blandteknik, ca 43x57 cm
Ytskador, hörn med skada/reva
267870
2014-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här