Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Plöjaren signerad och daterad Gerell 46, olja på pannå, ca 46x55 cm

Krackeleringar

267871

2014-10-09