Värjklingor

Värjklingor
Värjklingor
Värjklingor
Värjklingor
Värjklingor
Värjklingor

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJKLINGOR, 3 st, 17-och 1800-tal, i senare eller skadade fästen
Proveniens Salnecke slott, Uppland

korrosion och slitage

267903

2014-10-02