Mido fickur i stål
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRACKUR, stålboett, 1930-tal, Mido, silverfärgad urtavla med arabiska siffor, blånerade visare, klockkedja i stål, diameter 44 mm, graverad bakboett med monogram, originaletui medföljer
PROVENIENS: Carl Johan Bernadotte , gåva från Drottning Louise 19 mars 1932
267905
2014-12-07