Peter Åström oljemålning

Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): "NYC", signerad, signerad och daterad a tergo Peter Åström 2052 NYC, olja på duk, 120x150 cm

267914

2014-10-09