Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONZON, Stig (1913-87): "Sommardag Fiskebäckskil", signerad och daterad Stig Jonzon-46, olja på pannå, 46x55 cm
Smärre fläckar
267932
2014-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här