Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JARDINIÈRE, flintgods, 1800-talets slut, Gustavsberg, "Minne från Stockholm", empirestil, delvis förgylld, höjd 9, längd 34 cm
Lagningar
267937
2014-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här