Jardiniere Gustavsberg

Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg
Jardiniere Gustavsberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JARDINIÈRE, flintgods, 1800-talets slut, Gustavsberg, "Minne från Stockholm", empirestil, delvis förgylld, höjd 9, längd 34 cm

Lagningar

267937

2014-10-04