Byrå tidigt 1800-tal

Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal
Byrå tidigt 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, tidigt 1800-tal, furu, mahognyimiterande måleri, skiva med målad imiterad kolmårdsmarmor, höjd 111, 43x115,5 cm

Slitage, nyckel saknas

267939

2014-10-04