Johan Kahl visby akvarell

Johan Kahl visby akvarell
Johan Kahl visby akvarell
Johan Kahl visby akvarell
Johan Kahl visby akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAHL, Johan (1831-1935): St Hans, Visby, signerad och daterad Kahl Visby St Hans 1891, akvarell, 34x26 cm

267961

2014-10-09