Pärlbroderi 1800-tal
Valmis
2014-10-04
267962
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
TAVLA, 1800-tal, pärlbroderi, mytologisk scen, diameter ca 35 cm
Smärre slitage o skador