Pärlbroderi 1800-tal

Pärlbroderi 1800-tal
Pärlbroderi 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAVLA, 1800-tal, pärlbroderi, mytologisk scen, diameter ca 35 cm

Smärre slitage o skador

267962

2014-10-04