Anatoli Belonog oljemålning

Anatoli Belonog oljemålning
Anatoli Belonog oljemålning
Anatoli Belonog oljemålning
Anatoli Belonog oljemålning
Anatoli Belonog oljemålning
Anatoli Belonog oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BELONOG, Anatoli (Ryssland, född 1946): Sällskap vid sjö, signerad A Belonog, saterad a tergo 1997, olja på duk, 72x96 cm

267964

2014-10-09