Arthur Bianchini oljemålning
2014-10-09
267966
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Kvarngården, Västra Kronogränd Stockholm 1926", Stockholm, signerad Artur Bianchini, olja på duk, ca 42x60 cm