Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
ANTIFONARIUM, 1600-tal, Norra Italien eller Spanien, handmålat notblad på pergament med stor initial i färger, på två sidor, ca 65x47 cm, ramad
Fläckar, fuktskador, enstaka hål
267975
2014-10-09