Takarmatur i jugend
2014-10-04
267981
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, mässing, tre ljushållare med glasstavar, höjd 88 cm
Enstaka nagg