Ion Wikland litografi

Ion Wikland litografi
Ion Wikland litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIKLAND, Ilon (född 1930): Möss, signerad Ilon Wikland, EA, färglitografi, 35x46 cm

Med dedikation

267982

2014-10-09