Rudberg Sjöholm Adamsson färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFIER, 10 st, signerade Åke Adamsson, Gustav Rudberg, Charles Sjöholm, figurscener, landskapsmotiv, färglitografier, varierande format

268044

2014-10-10