Harald Sallberg etsning självporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALLBERG Harald (1895-1963): Självporträtt, signerad och daterad Harald Sallberg 1938/ 23/41940, etsning, 26,5x18 cm, oramad, med dedikation till konstnärsvännen Sven-Olof Rosén

268046

2014-10-11