Carin Nilsson skulptur i terrakotta
2014-10-04
268065
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSSON, Carin (1884-1973): Sittande kvinna, signerad Carin Nilsson 1944, terrakotta,
Ytskador, fotnagg