Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, stomme i stenmassa, glasskiva, höjd 72,5, 180x109
Sten med nagg, slitage
268080
2014-10-04