Matbord med glasskiva

Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, stomme i stenmassa, glasskiva, höjd 72,5, 180x109

Sten med nagg, slitage

268080

2014-10-04