Takarmatur Orrefors

Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, Orrefors, stomme i mässing, pressglas, diameter ca 37 cm

Bruksslitage

268100

2014-10-04