Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): "Sommarblommor i Elins fönster", signerad Bert Håge Häverö, olja på duk, ca 33x24 cm

268118

2014-10-11