Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): "Sommarblommor i Elins fönster", signerad Bert Håge Häverö, olja på duk, ca 33x24 cm
268118
2014-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här