Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): "Farbror Wikström går med slagruta", signerad Bert Håge Häverö, olja på duk, ca 46x55 cm

268123

2014-10-11