Max Walter Svanberg akvarell och gouache

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med häst och kvinna, signerad Max Walters -48, akvarell och gouache, 37x45 cm

268148

2014-10-04