Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med häst och kvinna, signerad Max Walters -48, akvarell och gouache, 37x45 cm
268148
2014-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här