Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med blommor och fåglar, diameter 22,5 cm
Obetydliga retuscherade kantnagg på undersidan, en tallrik med stjärnspricka.
268173
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här