Susanne Krage oljemålning

Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRAGE, Susanne (Danmark född 1946): "Bröllopsfesten", signerad och daterad S. Krage 78, olja på duk, ca 35x45 cm

Obetydligt färgbortfall

268174

2014-10-11