Bestick silver 1800-talets mitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSKEDAR, 6 st, BORDSSKEDAR, 3 st, TESKEDAR, 5 st, silver, 1800-talets mitt, Christian Hammer Stockholm, vikt ca 786 g

Smärre bucklor och slitage

268178

2014-10-04