Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): "Strand vid Lago Atitlan" (Guatemala), signerad Jungstedt, olja på duk, ca 41x51 cm

Något vågig duk

268180

2014-10-11