Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Anshelm (1897-1964): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 50x76 cm

268187

2014-10-05