Stina Sunesson litografi

Stina Sunesson litografi
Stina Sunesson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNESSON, Stina (1925-1998): Musikanter i Tällberg, signerad och daterad Stina Sunesson, Tällberg 1975, HC, färglitografi, ca 45x60 cm

268193

2014-10-11