Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WICKSTRÖM, Åke (född 1927): "Dammen har frusit, händelse 1942", signerad och daterad Å Wickström Vekerum 1977, olja på duk, ca 46x55 cm

268196

2014-10-11