Stol Eva Mathsson

Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson
Stol Eva Mathsson

Klubbat för:

700 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJ, "Eva", Bruno Mathsson, 1940-tal, sadelgjord, stomme i böjträ av bok, etikettmärkt "Komp. 1941 Bruno Mathsson Tillv. 41 Karl Mathsson Värnamo" stämplad "Made in Sweden", sitthöjd ca 35-38 cm

Fläckar, slitage, torkade limfogar

268229

2014-10-05