Spegel firma Svensk Tenn

Spegel firma Svensk Tenn
Spegel firma Svensk Tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, firma Svenskt Tenn, textilbeklädd med dekor av blomster, delvis förgylld, ca 67x67 cm

Slitage, fuktfläckar

268236

2014-10-05