Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYTRUMMA, Kota, Kongo, karvsnittsdekor, höjd 133cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Skador: Slitage
268247
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här