Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WICHMANN, Harry (1916-1993): Strandmotiv, signerad och daterad Wichmann 80, olja på pannå, ca 18x23 cm
268253
2014-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här