Serveringsvagn
2014-10-05
268254
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mahogny, höjd 68, 83x50 cm
Bruksslitage, hjulen med slitage