Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mahogny, höjd 68, 83x50 cm

Bruksslitage, hjulen med slitage

268254

2014-10-05