Robert Högfeldt akvarell och blyerts

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap vid flod, signerad Högfeldt, blandteknik, ca 24,5x34,5 cm

268261

2014-10-12