Turkmensk matta

Turkmensk matta
Turkmensk matta
Turkmensk matta
Turkmensk matta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, Turkmen, semiantik, ca 140x125 cm

Lagningar, slitage

268268

2014-10-17