Harry Wichmann blandteknik
2014-10-12
268275
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Nakenstudie, signerad och daterad Wichmann -75, blandteknik, ca 24x15 cm